• Intra in GRUP
  •  
    Iesire
    Welcome, Guest
    Username: Password: Remember me
    Welcome to the Kunena forum!

    Tell us and our members who you are, what you like and why you became a member of this site.
    We welcome all new members and hope to see you around a lot!

    TOPIC: 29 mai-4 iunie 2016

    29 mai-4 iunie 2016 7 years 11 months ago #678

    • adminanca
    • adminanca's Avatar
    • Offline
    • Administrator
    • Posts: 694
    • Thank you received: 321
    • Karma: 10
    Poftiti va rog :)
    Daca aveti intrebari pentru varianta audio, va rog sa le transmiteti aici,sau in grupul facebook pentru cine ajunge acolo.
    anca
    The administrator has disabled public write access.

    29 mai-4 iunie 2016 7 years 11 months ago #679

    • adminanca
    • adminanca's Avatar
    • Offline
    • Administrator
    • Posts: 694
    • Thank you received: 321
    • Karma: 10
    Probabil ati vazut ca am avut o campanie "Pagini Deschise" - cu acces gratuit pe platforma grupului.
    Toate conturile de utilizator vor beneficia de prelungirea valabilitatii cu perioada de timp in care s-a desfasurat campania - doua saptamani, pana la urma, chiar daca initial a fost programata o saptamana, pentru ca si eu mi-am facut treaba pe bucatele, saptamana trecuta :)
    anca
    The administrator has disabled public write access.

    29 mai-4 iunie 2016 7 years 11 months ago #680

    • adminanca
    • adminanca's Avatar
    • Offline
    • Administrator
    • Posts: 694
    • Thank you received: 321
    • Karma: 10
    Dupa cum spuneam in Buletin, zilele acestea avem o combinatie de influente astrale care rezulta din actiunea simultana a crucii pe semne mobile si a piramidei pe semne de pamant – avem detaliile in buletin.
    Aceste doua configuratii au un varf comun, Jupiter-Nod Nord – asta am vazut la atelier aseara si o sa mai povestesc in materialul audio.
    In jurul pranzului, mai exact in intervalul 11:45-11:55 acest varf comun se aseaza pe ascendentul momentului. Vineri insa, participa si Luna la piramida de pamant si, putem folosi acel interval ca sa lucram constient cu potentialul energetic.
    Luna participa de fiecare data cand intalneste oricare dintre varfurile crucii sau ale piramidei, si activeaza astfel intreaga combinatie a celor doua configuratii. Vineri insa, Luna face conjunctie cu Mercur, varf de piramida, intr-o zi in care crucea se potriveste la grad perfect.
    Poate faceti niste alegeri zilele astea.
    Poate acceptati sa faceti un efort interior, de asezare in liniste si pace, de acceptare cu incredere a ceea ce vine catre voi, cu starea aceea interioara in care, stim ca miscam energia si producem efecte.
    Potriviti gandurile si alegeti cuvintele, putine, care sa exprime ce doriti, acum, prioritatea zero.
    Lansati ideea cand va vine, dar mai lansati-o o data si vineri, in intervalul respectiv.
    Mai vorbim pana atunci :)
    PS : influentele deja lucreaza, daca va preseaza niste ganduri sau daca va bombardeaza niste idei, faceti ceva cu ele :)
    anca
    The administrator has disabled public write access.
    Time to create page: 0.703 seconds
    Powered by Kunena Forum