• Intra in GRUP
  •  
    Iesire
    Welcome, Guest
    Username: Password: Remember me
    Welcome to the Kunena forum!

    Tell us and our members who you are, what you like and why you became a member of this site.
    We welcome all new members and hope to see you around a lot!

    TOPIC: 5-11 iunie 2016

    5-11 iunie 2016 7 years 11 months ago #681

    • adminanca
    • adminanca's Avatar
    • Offline
    • Administrator
    • Posts: 694
    • Thank you received: 321
    • Karma: 10
    Poftiti, va rog.

    N-am facut in buletin o paralela intre manifestarile la nivel colectiv si cele la nivel personal. Dar, exista totusi o colaborare subtila Marte (prin retrogradarea sa) - Neptun (pregatindu-se de retrogradare) si, suntem sub "presiunea" apei, precum si a focului (Neptun-Sagetator).
    Foarte scurt acum si mai dezbatem dupa cum doriti :
    Si la nivel personal, ca si concluzie a buletinului, realizam o scufundare interioara si vom iesi de acolo spalaciti, frumosi si curajosi :)

    Eu am circulat sub codul rosu de inundatii, am vazut apa Trotusului la limita podurilor, am vazut-o intrand in casa omului ... am urcat -coborat muntele prin suvoaie de apa pe drum. Poate ne-ar fi de folos tuturor sa vedem astfel de lucruri, nu numai la televizor, ca sa simtitm forta naturii si sa intelegem ca este important sa ne potrivim in "flux", si/sau ca a ne potrivi in fluxul energetic poate fi cel mai sanatos lucru, in orice moment. (adica a asculta orientarea interioara).
    Eu am circulat sub codul rosu de inundatii, am vazut apa Trotusului la limita podurilor, am vazut-o intrand in casa omului ... am urcat -coborat muntele prin suvoaie de apa pe drum. Poate ne-ar fi de folos tuturor sa vedem astfel de lucruri, nu numai la televizor, ca sa simtitm forta naturii si sa intelegem ca este important sa ne potrivim in "flux", si/sau ca a ne potrivi in fluxul energetic poate fi cel mai sanatos lucru, in orice moment. (adica a asculta orientarea interioara). Alta data am vazut Siretul in aceeasi situatie, cu diferenta de dimensiune, Siretul fiind mult mai mare.
    Eu sunt inca pe langa net, in trafic, in actiuni neastrologice.
    Stiu ca n-am raspuns la mesaje, poate reusesc la noapte.
    Multumesc pentru intelegere :)
    anca
    The administrator has disabled public write access.
    Time to create page: 0.240 seconds
    Powered by Kunena Forum