• Intra in GRUP
  •  
    Iesire
    Welcome, Guest
    Username: Password: Remember me
    Welcome to the Kunena forum!

    Tell us and our members who you are, what you like and why you became a member of this site.
    We welcome all new members and hope to see you around a lot!

    TOPIC: 20-26 iunie 2016

    20-26 iunie 2016 7 years 10 months ago #690

    • adminanca
    • adminanca's Avatar
    • Offline
    • Administrator
    • Posts: 694
    • Thank you received: 321
    • Karma: 10
    "În primul rând vine receptivitatea, apoi cunoașterea intelectuală, apoi practica, și, în cele din urmă, o nouă stare de conștiință se naște, una care apoi se manifestă în exterior ca o formă mai înaltă și mai bună."
    Cam asa :)
    Oricum ideea faina din acest mesaj, din pdv-ul meu, este sa practicam ceea ce am invatat, sa "fim". Asta presupune sa ne materializam continuu.
    Daca ati vazut si filmuletul acela, acum sau alta data, pasul major pe care il putem face in materializare ar fi ca acum avem si o explicatie pt mintea noastra, de ce totul se naste din "interior" si cam ce inseamna interiorul.
    Plasati-va in punctul interior din care este radiata energia (acea "gaura neagra" in noul inteles) si materializati. Cu convingere :) si fara "cum?" ... conform legilor intregului.
    Mai vorbim.
    dincolo-de-mine-sunt-eu.blogspot.ro/2014...turian-22-iunie.html
    anca
    The administrator has disabled public write access.

    20-26 iunie 2016 7 years 10 months ago #691

    • adminanca
    • adminanca's Avatar
    • Offline
    • Administrator
    • Posts: 694
    • Thank you received: 321
    • Karma: 10
    De pe pagina facebook a grupului :
    Mirela Andras Eu Sunt... :)
    Nu-mi mai place · Răspunde · 1 · 1 oră
    Anca Tautu
    Anca Tautu da da, stiu ca stiti asta, de mult, dar ... eu sunt centrul acela din care radiaza energia, restul (corpul, mintea si toate structurile energetice adiacente) este creatia mea, in continua transformare, adica in continua materializare ... chestia asta ne poate transla reperele foarte mult, mai ales intr-o zi de cuadratura Mercur - Jupiter, intre semnele guvernate de Mercur, cu salt de la tipologia Gemeni (curiozitate -fara baleiaj) la tipologia Fecioara (analiza si inteles - fara despicat firul in n-spe) ca sa trecem peste zodiac la tipologia intelesul Neptun in Pesti - intelesul "divin", ultima frontiera a intelesului de tip "simtire" - fara cai verzi pe pereti. Cam asa, acum la foc automat ... poate le mai asezam pana pe seara.
    Îmi place · Răspunde · 1 · 1 oră
    Mirela Andras
    Mirela Andras cam prin sita asta trec "informatiile"...
    Îmi place · Răspunde · 50 minute
    anca
    The administrator has disabled public write access.
    Time to create page: 0.516 seconds
    Powered by Kunena Forum