• Intra in GRUP
  •  
    Iesire
    Welcome, Guest
    Username: Password: Remember me
    Welcome to the Kunena forum!

    Tell us and our members who you are, what you like and why you became a member of this site.
    We welcome all new members and hope to see you around a lot!

    TOPIC: 4 -11 iulie 2016

    4 -11 iulie 2016 7 years 10 months ago #696

    • adminanca
    • adminanca's Avatar
    • Offline
    • Administrator
    • Posts: 694
    • Thank you received: 321
    • Karma: 10
    Daca sunteti pe aproape ... urmariti in ora urmatoare daca nu cumva un gand, o idee, va duce catre undeva :)
    Si daca nu sunteti pe faza acum, o sa recunoasteti mai apoi.
    Mai sunt momente din astea, in fiecare zi, nu avem cum sa le ratam :) difera doar nuantele orientarii, indrumarii.
    anca
    The administrator has disabled public write access.

    4 -11 iulie 2016 7 years 10 months ago #697

    • adminanca
    • adminanca's Avatar
    • Offline
    • Administrator
    • Posts: 694
    • Thank you received: 321
    • Karma: 10
    Poate va treziti dimineata cu o idee faina, sau poate va treziti cu o alegere clara in mintea voastra. Poate doar cu sentimentul ca “trebuie” sa alegeti cumva, ceva, ca sa miscati niste lucruri.
    Faceti ce faceti cu incredere si cu convingere, fara incapatanare, fara sa demonstrati nimic nimanui.
    Aleg ca sa construiesc, ca sa vad cum se dezvolta mai departe alegerea mea.
    Spor maxim!
    anca
    The administrator has disabled public write access.

    4 -11 iulie 2016 7 years 10 months ago #698

    • adminanca
    • adminanca's Avatar
    • Offline
    • Administrator
    • Posts: 694
    • Thank you received: 321
    • Karma: 10
    Poate reluati astazi intrebarile din buletin.
    Eu v-as indemna sa prindeti semnalele care pot apare astazi.
    Setam acest mod de interactiune : preiau toate indrumarile care vin pentru mine.
    Le preiau fara presiunea de a le intelege chiar acum ... le pot intelege si in catve minute, daca nu pun presiune si, imi dau seama ca le-am inteles, ulterior.
    Inca de ieri am intrat in apele intelegerii :) si daca ati avut idei, tineti-le bine, dar lasati-le sa lucreze.
    Daca ati visat asta noapte, cereti intelesul visului, nu-l irositi.
    Cumva “se intampla” situatii care va arata o directie de lucru, personal, pentru cresterea voastra, pentru a ne misca in sensul potrivit in acest moment.
    “Sensul potrivit”, ar fi potrivit :) sa-l raportam la un segment cat mai scurt de timp, acum, nu proiectati idei pe “toata viata” ... in acest moment al existentei noastre, mintea noastra nu poate cuprinde sensul si potentialul acestei expresii – toata viata.
    Mai vorbim despre asta daca vreti, eu intionez sa fac buletinul mai devreme, adica astazi, dar inca se aseaza.
    Pentru cei care au ajuns mai tarziu in grup : am stabilit la un moment dat ca buletinele vor urma cursul ciclului fazelor Lunii, (si nu al organizarii saptamanale) adica le transmit la fazele de Luna Noua si Luna Plina, precum si intre acestea, la fazele celor doua cuadraturi Soare- Luna, tocmai ca sa ne armonizam in acest ciclu cu care interactionam in cel mai rapid ritm.
    Deocamdata spor maxim cu intrebarile.
    anca
    The administrator has disabled public write access.
    Time to create page: 0.197 seconds
    Powered by Kunena Forum