• Intra in GRUP
  •  
    Iesire
    Welcome, Guest
    Username: Password: Remember me
    Welcome to the Kunena forum!

    Tell us and our members who you are, what you like and why you became a member of this site.
    We welcome all new members and hope to see you around a lot!

    TOPIC: 26 aprilie - 3 mai 2017

    26 aprilie - 3 mai 2017 7 years 2 weeks ago #817

    • adminanca
    • adminanca's Avatar
    • Offline
    • Administrator
    • Posts: 694
    • Thank you received: 321
    • Karma: 10
    Eu am fost cuminte zilele acestea, am fost foarte obosita si m-am odihnit in reprize chiar in timpul zilei, ceea ce nu prea fac in mod obisnuit. Perceptia mea este ca si cum in planul energetic se munceste din plin.
    In seara aceasta Luna construieste un zmeu cu NN, Saturn si Uranus-Mercur, amplificand astfel foarte mult energia conjunctiei Mercur-Uranus.
    Putem folosi energia aceasta in procesul de emisie - receptie, aparent mai mult pe receptie, cu Mercur retrograd, dar si emisia poate fi la fel de importanta mai ales daca lucram la rectificarea unor emisii anterioare. - refacerea filmului :) ... mai ales ca pana maine, Luna face cuadratura la Venus si opozitie la Saturn - refacerea filmului elibereaza multe lucruri care nu stau bine.
    Noi am ingropat-o azi pe Piki - unii dintre voi o cunosc, pisica noastra de 10 ani. Mai avem trei motani si o pisica, pripasiti, pe langa casa, dar Piki era a casei :)
    Am avut o noapte grea ... mai ales pe fondul acesta de oboseala, o oboseala fizica fara sa si fac efort fizic (pana astazi).
    Deci nu va luptati cu oboseala sau cu alte stari "aiurea", oferiti-va pauza si tot ce simtiti ca aveti nevoie.

    Despre refacerea filmului - pentru ca au aparut intrebari :
    Reluam mental o situatie si o reconstruim asa cum intelegem acum ca ar fi fost potrivit sa o derulam. Traind emotional-afectiv noua varianta a situatiei, fara suparare pentru cum a fost atunci, cu iertarea aferenta, pe toate directiile (eventual :) )
    Acest lucru poate detensiona o situatie, o discutie, o experienta, pentru ca la nivelul acela energetic, se face reorganizarea energetica a situatiei.
    anca
    The administrator has disabled public write access.

    26 aprilie - 3 mai 2017 7 years 2 weeks ago #818

    • adminanca
    • adminanca's Avatar
    • Offline
    • Administrator
    • Posts: 694
    • Thank you received: 321
    • Karma: 10
    Chiar in ziua conjunctiei Mercur-Uranus eu am descoperit efectul Mandela ... va recomand sa vedeti niste filmulete, o sa aduc niste link-uri, dar le gasiti usor si poate vorbim aici despre ele, ... pentru ca pot explica, sau pot fi in acelasi sens cu "refacerea filmului" despre care tot vorbim noi aici.

    aveti aici un baiat de 13 ani careincearca sa explice, foarte fain pustiul : in5d.com/5-crucial-things-to-do-to-assis...ft-to-the-new-earth/

    eu n-am auzit de chestiile astea pana acum, cu toate ca cica se studiaza de prin 2010.

    cand va uitati la filmul asta, o sa vedeti si alte filme acolo

    dincolo de dovezile lor, exista totusi posibilitatea, de a schimba liniile temporale, cumva aproape explicata stiintific ... ceea ce facem cu refacerea filmului, despre care o sa fac o poveste audio zilele astea
    anca
    The administrator has disabled public write access.
    Time to create page: 0.720 seconds
    Powered by Kunena Forum