• Intra in GRUP
  •  
    Iesire
    Welcome, Guest
    Username: Password: Remember me
    Welcome to the Kunena forum!

    Tell us and our members who you are, what you like and why you became a member of this site.
    We welcome all new members and hope to see you around a lot!

    TOPIC: 25-31 mai 2017

    25-31 mai 2017 6 years 11 months ago #824

    • adminanca
    • adminanca's Avatar
    • Offline
    • Administrator
    • Posts: 694
    • Thank you received: 321
    • Karma: 10
    Cum v-ati mai enervat zilele acestea ? Eu am reusit. De doua ori a fost foarte clar, brusc si chiar am reactionat, asa cum va tot invat eu sa nu faceti. A fost foarte scurt - prima data m-a tinut vreo doua minute dar mi-a luat vreo doua ore sa descopar daca m-am infuriat pe cine mi-a dat replica, pe cine n-a fost de fata dar a contribuit la realizarea situatiei, sau pe mine, ca am iesit din zen-ul personal :)
    A doua oara am ripostat in trafic ... fara sa ma enervez dar, am folosit un cuvant urat :))) si chiar m-am distrat cumva, eu cu mine, dar am avut si martori ...
    Observ ca starea se ambaleaza brusc, fara prea multa analiza, direct la traire si eliberare.
    Opozitia Marte-Saturn a fost ieri. Ati vazut si capii lumii ce mai fac, intre timp - tot exercitiu de atitudine si, la nivelul acela, asumarea implicarii, deci a responsabilitatilor.
    Si la nivelul nostru e la fel dar, mai putin vizibil poate, pentru ca nu ne pune nimeni la TV, ca sa ne vedem in actiune :)
    Constructiv deci, ne facem treaba, sau alegem ca ne facem treaba si cum ne facem treaba, primim sarcini, ale noastre.
    Spor maxim.
    anca
    The administrator has disabled public write access.
    Time to create page: 0.192 seconds
    Powered by Kunena Forum