• Intra in GRUP
  •  
    Iesire
    Welcome, Guest
    Username: Password: Remember me
    Welcome to the Kunena forum!

    Tell us and our members who you are, what you like and why you became a member of this site.
    We welcome all new members and hope to see you around a lot!

    TOPIC: 1-8 iunie 2017

    1-8 iunie 2017 6 years 11 months ago #825

    • adminanca
    • adminanca's Avatar
    • Offline
    • Administrator
    • Posts: 694
    • Thank you received: 321
    • Karma: 10
    Salutari tuturor si sa va fie de bine pauza / vacanta ... dupa cum ati avut parte fiecare.
    Eu multumesc pentru liniste ... la mine a fost pauza de exercitiu / teza / examen ... inca nu mi-e clar :) cred ca o sa reiau materialele audio, asta mi-a venit chiar acum in gand, interesant ca nu mi-a venit in tot timpul acesta, de vreo doua saptamani, de cand negociez eu cu mine. Nu conteaza ce material aleg, important este sa aud ceva de acolo, adica sa ma aud eu pe mine.
    Daca v-ati scufundat in voi, de astazi iesim la un liman - depinde pe unde v-ati scufundat si ce ati facut pe acolo.
    [astrologic, pe harta mea Jupiter revine la mersul direct in casa 8, dar, va trece acusica in casa 9; a fost exercitiu combinat; si NN revine zilele acestea la pozitia natala - interesanta comparatie cu trecerea anterioara ... ]
    Spun de astazi, pentru ca inima si mintea se "imputernicesc" :) Mercur intra in Gemeni (domiciliul lui Mercur) si Venus in Taur (domiciliul lui Venus), deci traim revenirea lui Jupiter cu forte proaspete si, gasim solutiile - le vedem, le intelegem, le primim. Apoi vom lucra cu ele.
    N-o sa va descriu eu cum ar trebui sa va simtiti, pentru ca este important sa simtiti voi cum va simtiti ... suntem intr-o energie minunata de calatorie interioara, cu impact exterior - asupra noastra si asupra realitatii noastre.
    Pastrati constienta impactului pe care il produceti, ca sa construiti, eventual ce alegeti, eventual frumos.
    Mai vorbim, pe masura ce iesiti din linistea voastra, se pare ca eu am depasit "linistea" de care am avut nevoie acum. Spor maxim si voua.
    anca
    The administrator has disabled public write access.
    Time to create page: 0.282 seconds
    Powered by Kunena Forum