• Intra in GRUP
  •  
    Iesire
    Welcome, Guest
    Username: Password: Remember me
    Welcome to the Kunena forum!

    Tell us and our members who you are, what you like and why you became a member of this site.
    We welcome all new members and hope to see you around a lot!

    TOPIC: 17-24 septembrie 2018

    17-24 septembrie 2018 5 years 7 months ago #873

    • adminanca
    • adminanca's Avatar
    • Offline
    • Administrator
    • Posts: 694
    • Thank you received: 321
    • Karma: 10
    Salutari tuturor,
    Eu am revenit :) pentru ca am cam iesit din peisaj in ultimile trei zile, ieri a fost cu stat in pat.
    Astfel ca, n-am mai venit aici cu un gand pentru luni-marti, in afara de buletin. Am trecut prin maximul de intensitate al conjunctiei Nod Sud-Lilith si al cuadraturii Marte -Uranus. La mine vad ca s-au derulat lucrurile mai mult in lumea nevazuta, activandu-se chestiuni karmice - inca studiez tematica :) Poate vorbim despre cum a fost la voi.
    Astazi insa maximul zileleor trecute se poate reactiva, deci, respiram adanc si ne uitam la scena.
    Constructiv, putem accesa baza de date, mai usor si mai profund, putem descarca pachete de informatie, mai ales ca suntem in fluxul echinoctiului. Primim indrumarea cu care ne repozitionam in subiectele care reprezinta lectiile relationale, daca sunt activate, sau in subiectul derulat in ciclul retrogradarii planetei Marte, pe care il asezam frumos in continuare, in ciclul retrogradarii planetei Venus.
    Important este sa primim si sa urmam ceea ce primim, indiferent de cum facem sau nu conexiuni, acum. Le vom face fiecare la momentul potrivit pentru noi.


    Am lansat Zilele "Ritmuri Astrale de toamna" - cu o promotie pentru inscrierea in Grup, valabila si pentru membrii grupului, indiferent de data la care expira valabilitatea contului, poate va este de folos.
    Promotia este valabila pana luni inclusiv si o gasiti pe blog sau pe pagina facebook Astro Mercur.
    astromercur.blogspot.com/2018/09/promoti...up-astro-mercur.html
    Pentru participantii la Ritmuri Astrale - sesiunea de toamna 2018 va fi valabila pana la Luna Plina in Gemeni.
    Spor maxim intre timp!
    anca
    The administrator has disabled public write access.
    Time to create page: 1.924 seconds
    Powered by Kunena Forum