• Intra in GRUP
  •  
    Iesire
    Welcome, Guest
    Username: Password: Remember me
    Welcome to the Kunena forum!

    Tell us and our members who you are, what you like and why you became a member of this site.
    We welcome all new members and hope to see you around a lot!

    TOPIC: 14-20 martie 2019

    14-20 martie 2019 5 years 1 month ago #915

    • adminanca
    • adminanca's Avatar
    • Offline
    • Administrator
    • Posts: 694
    • Thank you received: 321
    • Karma: 10
    Salutari tuturor,
    Eu fac alergare, prin mediul virtual si prin calculator, pentru ca urmeaza weekendul astrologic al Iasului.
    Va reamintesc ca suntem in miezul retrogradarii planetei Mercur si, practic iesim din zona critica, pana la jumatatea lunii aprilie.
    Important ar fi sa recunoastem constientizarile care s-au produs si care se aseaza in zilele urmatoare, intr-un inteles logic si pentru noi.
    Am primit multe semnale din teritoriu :) adica de la voi dar si de la alti omuleti cu care lucrez si care nu sunt pe aici, mesaje cam destabilizatoare.
    Nu va lasati, potriviti ideile si intelesurile si mergeti mai departe. Pentru unii dintre noi, perioada aceasta de retrogradare a lui Mercur poate fi cea mai grea din acest an, deci, de acum poftiti in pas vioi pana in aprilie.
    Nu va lasati, potriviti ideile si intelesurile si mergeti mai departe. Va indemn sa vorbiti cu voi, sau cu noi :) si sa facem schimb de impresii, daca va ajuta.
    Spor maxim intre timp.
    anca
    The administrator has disabled public write access.

    14-20 martie 2019 5 years 1 month ago #916

    • adminanca
    • adminanca's Avatar
    • Offline
    • Administrator
    • Posts: 694
    • Thank you received: 321
    • Karma: 10
    Oameni buni, respirati :)
    Gramada de mesaje destabilizatoare au ajuns la mine ... din multe directii, nu doar de la voi, cei din Grup.
    Mai faceti o pauza :) mai priviti ceva frumos, cerul, un copac - luati in brate un copac - oamenii, mai ales.
    Faceti exercitiul acesta - despre care am mai vorbit noi pe aici - mergeti pe strada si priviti oamenii, vedeti ce percepeti, ce stare are omul care tocmai trece, cum arata fata lui, ochii mai ales.
    Priviti oamenii in ochi, zilelele astea, stabiliti contact afectiv.
    Perioada este minunata, oricat de grea vi se pare.
    Este un test.
    Deschidem mintea? O deschidem.
    Trecem testul si abia apoi vom intelege binele care urmeaza.
    Hai, mobilizarea.
    Si eu respir si merg ... si vad ca de cate ori respir si eliberez, mintea este mai usoara.
    Respirati adanc, si primiti Lumina.
    Eu ma misc zilele astea, va vizitez cat de des pot eu - pe telefon nu prea butonez decat foarte scurt, trebuie sa pun ochelarii .... :)
    anca
    The administrator has disabled public write access.
    Time to create page: 0.264 seconds
    Powered by Kunena Forum